Wydarzenia

4 kroki od celu - obniżka cen karnetów

2015-02-23 10:20:00
3
Śląsk rozegrał już we Wrocławiu dwa mecze w rundzie wiosennej sezonu 2014/15. Przyszła więc pora na obniżkę cen karnetów. Pakiet wejściówek na 4 ostatnie mecze fazy zasadniczej można już kupić od 65 złotych!

Najtańsze pakiety 4 ostatnich meczów fazy zasadniczej kosztują zaledwie 65 zł i dotyczą abonamentów ulgowych na Sektor Rodzinny oraz trybuny B i D. Pakiety normalne na te trybuny kosztują niewiele więcej, bo 80 zł. Dodatkowo każdy opiekun na Sektorze Rodzinnym może nabyć również abonament dla dzieci od 7. do 13. roku życia (starszym przysługują abonamenty ulgowe) za jedynie 4 zł każdy! Dodatkowe atrakcje jakie można spotkać w tym miejscu wymienione są w zakładce Sektor Rodzinny.

Pakiety na trybuny A i C kosztują 145 zł (normalny) i 115 zł (ulgowy). Dodatkowo, w specjalnie wydzielonym sektorze C Premium zlokalizowanym na wysokości środka boiska pakiety można nabywać w takiej samej cenie (zakup wejściówek oddzielnie jest droższy).

Ceny pakietu na 4 mecze fazy zasadniczej sezonu 2014/15:

 

 

 

Pakiety na 4 ostatnie mecze sezonu zasadniczego T-Mobile Ekstraklasy kupować można w kasach stadionu przy ul. Oporowskiej 62, kasach Stadionu Wrocław i w internecie (www.bilety.slaskwroclaw.pl). Będą one, podobnie jak karnety, nabijane na Kartę Kibica. Podczas kupowania pakietów należy okazać Kartę Kibica. Osoby, które nie posiadają Kart Kibica, mogą je osobiście wyrobić na stadionie przy ul. Oporowskiej. Koszt wyrobienia Karty Kibica to 15 zł (płatności można dokonywać wyłącznie gotówką). Więcej na temat Kart Kibica znaleźć można TUTAJ.

Przypominamy, że ulgowe pakiety i bilety przysługują uczniom, studentom do 26. roku życia (za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej), kobietom i seniorom, którzy ukończyli 65 lat.

 

Pakiety wejściówek na 4 ostatnie mecze obejmują spotkanie I kategorii z Legią Warszawa, oraz potyczki z Podbeskidziem Bielsko-Biała i hitowe starcia przyjaźni z Lechią Gdańsk i Wisłą Kraków.

 

Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również