Wydarzenia

Atrakcje na meczu z Górnikiem

2019-04-12 14:30:00
Spotkanie wieńczące rundę zasadniczą to nie tylko piłkarskie emocje - zapraszamy do skorzystania z atrakcji wokół meczu. Warto przyjść wcześniej na stadion!
Na Stadion Wrocław zapraszamy już od godziny... 11! Arena Gigantów, czyli Miasteczko Rodzinne Centrum Rozrywki od godziny 11 aż do rozpoczęcia meczu (18) udostępnia swoje atrakcje dla całych rodzin za okazaniem biletu na spotkanie Śląska z Górnikiem. Polecamy wybrać się wcześniej, wziąć ze sobą dzieci i całą rodziną spędzić przyjemny czas przed sportowymi zmaganiami. UWAGA! Za jeden bilet na mecz w Arenie Gigantów może bawić się cała rodzina!Bliżej pierwszego gwizdka, o godz. 16:30 na promenadzie przy sektorze C ze swoją #fanZoneforBET wystartuje główny sponsor Śląska Wrocław - ForBET. Kibice będą mogli m.in. zmierzyć się w grze Fifa 19 na Xboxach, sprawdzić swoją celność na specjalnej bramce oraz przy stołach z piłkarzykami. Wśród nagród do zdobycia m.in. koszulki meczowe z podpisami zawodników. Przed meczem w strefie pojawią się również piłkarze WKS-u.
Również od godz. 16:30 atrakcje dla najmłodszych (i nie tylko) czekają na Sektorze Rodzinnym (Trybuna D). Specjalne warsztaty zorganizuje firma Roboklocki, która wielokrotnie gościła już w Strefie VIP. Prowadzone będą zajęcia z robotyki, różnorakie formy zabawy, a nawet "robotyczne rozgrywki" na wyjątkowym boisku. Świetna zabawa dla dzieci, a dla rodziców świadomość, że ich pociechy spędzą wartościowy czas, łącząc zabawę z nauką.Jak zwykle Sektor Rodzinny odwiedzą również piłkarze Śląska Wrocław. Podczas ostatniego meczu byli to Krzysztof Mączyński i Łukasz Broź. I tym razem nie zabraknie zawodników oraz czasu na wspólne zdjęcia na specjalnie dedykowanej ściance i autografy. Gracze pojawią się na sektorze około 45 minut przed pierwszym gwizdkiem.Przed meczem warto również zaopatrzyć się w klubowe gadżety, nowy numer magazynu "Wokół Śląska" oraz skorzystać z oferty cateringowej Stadionu Wrocław. Zachęcamy, by przyjść na stadion wcześniej, miło spędzić czas przed spotkaniem, a od godz. 18... głośno dopingować WKS! Walczymy o więcej meczów u siebie w rundzie finałowej. Kibicuj z trybun, bo #ToJestTwójKlub!

Mecz Śląsk vs. Górnik w sobotę, 13 kwietnia, o godz. 18. Bilety kupisz TUTAJ.
Wszystkie spotkania ostatniej kolejki rundy zasadniczej LOTTO Ekstraklasy rozegrane zostaną w formie multiligi. Rozpoczną się o tej samej porze (godz. 18). 

Żadna stacja telewizyjna nie pokaże meczu na Stadionie Wrocław w całości. Dlatego wspieraj WKS z trybun!

Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również