Wydarzenia

Bejger: Mamy w głowach tylko mistrzostwo

2024-05-18 08:30:00
Co najmniej srebrny medal mistrzostw Polski, kolejne czyste konto. Łukasz Bejger zagrał całe spotkanie i po raz kolejny pokazał się z jak najlepszej strony. Oto co nam powiedział po meczu.
Bardzo się cieszę, jestem tu trzy i pół roku i jeszcze takiej chwili w Śląsku nie przeżyłem. Ogromne brawa dla chłopaków, zdobywamy razem co najmniej srebrno, zobaczymy jak się to potoczy w innych meczach. My mamy w głowach tylko mistrzostwo. 
 
Dla nas, dla obrońców czyste konta są jak bramki. Dla mnie, Aleksa, Simeona i przede wszystkim Rafała to najważniejsza rzecz w meczu. Cieszymy się, że zagraliśmy kolejny mecz na zero z tyłu i mam nadzieję, że Rafał otrzyma złotą rękawicę za ten sezon. 
 
Nie mam z tyłu głowy połowań na mistrzostwa Europy. Póki co zachowuje spokój i myślę, że trener Probierz nie będzie kombinował z powołaniami, może jakaś jedna niespodzianka, ale nie wiem, czy to będę ja. Nie dostałem żadnych sygnałów od sztabu reprezentacji, więc skupiam się na sobie i na Śląsku Wrocław. Marzenie grania w kadrze jest do spełnienia i mam nadzieję, że to jeszcze zrobię w mojej karierze.
 
Przede wszystkim dziękujemy kibicom, którzy byli dzisiaj na trybunach. Przez cały sezon każdy kibic dał z siebie 100%, więc to miejsce w tabeli jest również dla nich. Pełny stadion przy meczu z Legią, Rakowem a teraz z Radomiakiem... Po prostu dziękuje wszystkim.
Autor: Hubert Mrówczyński, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław