Wydarzenia

Bejger: Opaska kapitana daje motywację

2024-03-02 20:55:00
Śląsk Wrocław po raz pierwszy w tym roku może cieszyć się ze zwycięstwa. Wrocławianie pokonali Widzewa Łódź 2:1. Po meczu głos zabrał Łukasz Bejger, który mecz rozpoczął z opaską kapitana na ramieniu.

Łukasz Bejger: Szkoda tej straconej bramki, bo naprawdę przez cały mecz bardzo dobrze się broniliśmy. Graliśmy pewnie z tyłu. Chcieliśmy tego zwycięstwa 2:0 albo i większego. Wolę jednak wygrywać niż nie tracić bramek i kończyć mecz z wynikiem 0:0. Jesteśmy liderem i czekamy już na ważny mecz w Białymstoku.

Jak widać, taka gra gdy wyczekujemy na to, co zrobi rywal przynosi efekty. Nie skupiamy się na tym, ale tak wychodzi na boisku. Mamy szybkich zawodników na skrzydłach i potrafimy ich wykorzystywać. Dziś taka grała dała nam ważne trzy punkty.

Nie odczuwałem presji w związku z tym, że wychodziłem jako kapitan. Taka opaska daje wielką motywację i dodatkowe siły. Jestem odpowiedzialny za cały zespół.

O serii wygranych będziemy mogli mówić jak uda się dołożyć kolejne zwycięstwo. Liczę, że za tydzień to się wydarzy. Świętowania długiego nie będzie, bo czeka nas trening.

Autor: Bartosz Rabenda, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław