Wydarzenia

Bejger: To punkt zdobyty na trudnym terenie

2024-02-24 22:00:00
Śląsk Wrocław zremisował bezbramkowo na wyjeździe z Lechem Poznań. Okazji nie brakowało, jednak żadnej nie udało zamienić się na bramkę dzięki dobrej defensywie obu ekip. Jedną z osób dzięki której zachowaliśmy czyste konto jest Łukasz Bejger, który tak skomentował to spotkanie.
Łukasz Bejger: Na pewno zdobywamy ten punkt na trudnym terenie, więc będziemy go szanować. W pierwszej części gry starcie było wyrównane, w drugiej połowie Lech mocniej przycisnął, ale my oczywiście - tak jak jesienią - również stworzyliśmy sytuację niemal stuprocentową. Szkoda, że jej nie wykorzystaliśmy, ale na pewno ten punkt należy szanować i pracować dalej, by w kolejnym meczu zgarnąć komplet oczek.
 
Grałem dziś przeciwko kolegom z byłej drużyny - Filip Marchwiński czy Filip Szymczak są naprawdę bardzo dobrymi zawodnikami. Znamy się z kadry i akademii, więc zarówno ja wiem jak oni grają, a oni wiedzą, jak gram ja. Zawsze fajnie jest grać przeciwko sobie. Teraz mam nadzieje, że najszybciej zobaczymy się na zgrupowaniu kadry.
Autor: Jędrzej Rybak

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław