Wydarzenia

Bejger: Trzeba było być czujnym

2024-04-22 10:00:00
- Jako obrońcę cieszy mnie czyste konto. Cała drużyna na to zapracowała. Chcieliśmy jednak dodać coś z przodu, stworzyć choć jedną stuprocentową okazję i ją wykorzystać, ale to niestety się już nie udało - mówi Łukasz Bejger po bezbramkowym remisie Śląska w Warszawie z Legią.
Łukasz Bejger: Jako obrońcę cieszy mnie to, że zagraliśmy na "0" z tyłu. To jednak nie tylko zasługa linii defensywnej czy Rafała w bramce. Cała drużyna na to zapracowała. Chcieliśmy jednak dodać coś z przodu, stworzyć choć jedną stuprocentową okazję i ją wykorzystać, ale to niestety się już nie udało.
 
Legia sporo piłek wrzucała w nasze pole karne, trzeba było być skoncentrowanym, czujnym i dobrze to wybronić. Rafał był aktywny na przedpolu i pomagał nam w tym. To, co mieliśmy zaplanowane, by powstrzymać gospodarzy, w większości widzieliśmy na boisku. Szybko doskakiwaliśmy do Josue, żeby nie grał piłek za linię obrony, byliśmy w tym skuteczni.
 
Mamy tydzień do meczu z Ruchem, to oczywiście inny rywal niż Legia, ale też bardzo groźny, jesienią nie zdołaliśmy z nimi wygrać, pamiętamy dobrze ten mecz. Trenerzy na pewno dobrze nas przygotują, może czymś zaskoczymy Ruch. Zobaczymy, jaką przyjmiemy taktykę, ale mam nadzieję, że będzie ona zwycięska.
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław