Wydarzenia

Broź: To dopiero początek

2019-09-05 13:30:00
Przerwa w lidze nie oznacza czasu wolnego dla piłkarzy Śląska Wrocław. Zawodnicy trenują, by utrzymać dobrą formę z początku sezonu. O starcie rozgrywek i perspektywach na przyszłość opowiedział Łukasz Broź, obrońca WKS-u.
Śląsk znakomicie rozpoczął sezon. Po 7. kolejkach wrocławianie z dorobkiem 15 punktów są na pierwszym miejscu w tabeli i jako jedyni nie przegrali jeszcze meczu. - Jest bardzo dobrze, szczególnie patrząc na naszych dotychczasowych rywali. Według mnie mogliśmy zagrać lepiej w niektórych spotkaniach, ale mimo wszystko udało się dobrze rozpocząć sezon. Teraz jest przerwa na kadry, w trakcie której trzeba się przygotowywać na kolejne mecze. Mam nadzieję, że każdy z nas stąpa twardo po ziemii, bo to dopiero początek - mówi Broź. 
 
Zespół trenera Vitezslava Lavicki imponuje organizacją gry, jednak wciąż pracuje nad doskonaleniem pewnych elementów. - Zawsze coś można poprawić i zagrać lepiej. Nie ma co ukrywać - mamy nad czym pracować. Teraz jest okres, w którym możemy się przygotować i poprawić to, co wyglądało gorzej - dodaje Broź. 
 
WKS mierzył się do tej pory z drużynami z czołówki poprzedniego sezonu. Teraz przed Śląskiem rywale, którzy przynajmniej w teorii wydają się być łatwiejsi. - Z tymi teoretycznie słabszymi zespołami zawsze gra się inaczej. My też będziemy musieli w inny sposób podejść do najbliższych meczów. Kluczowe będzie odpowiednie nastawienie z naszej strony - podsumowuje obrońca Trójkolorowych. 
Autor: Grzegorz Krawczyk, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław