Wydarzenia

Cholewiak: Chcę dołożyć kolejne bramki

2019-12-14 20:45:00
- Dopisujemy do konta punkt i skupiamy się na ostatnim meczu. Zagraliśmy dobre spotkanie, szkoda tej bramki w końcówce. Podziękowaliśmy kibicom za doping poza stadionem – mówi Mateusz Cholewiak, strzelec gola w zremisowanym 1:1 meczu z Lechem Poznań.
Mateusz Cholewiak: Zagraliśmy dobre spotkanie, szczególnie pierwszą połowę, druga była bardziej wyrównana. Po stracie bramki Lech ruszył do ataku, my trafiliśmy jeszcze dwa razy, ale bramki nie zostały uznane. Szkoda tego gola w końcówce, ale dopisujemy do naszego konta punkt i skupiamy się na kolejny meczu z Cracovią, który będzie naszym ostatnim spotkaniem w tym roku.


Cieszę się, że udało mi się zdobyć bramkę, chociaż mogłem lepiej zachować się jeszcze w innych sytuacjach, szczególnie przy strzale głowę. Wiem, że jest nad czym pracować, będę się starał, żeby móc strzelać więcej. Być może uda mi się dołożyć kolejną bramkę w meczu z Cracovią.


Na pewno nie było takiej atmosfery jak w każdym spotkaniu. Słyszeliśmy jednak doping kibiców, których nie było na stadionie, dlatego po meczu wyszliśmy im podziękować, za to, że byli z nami.

 

Autor: Oliwia Stasiak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław