Wydarzenia

Cholewiak: Zniwelowaliśmy atuty przeciwnika

2019-11-08 21:45:00
Po zwycięskim meczu z ŁKS-em swoimi wrażeniami podzielił się Mateusz Cholewiak, który pojawił się dziś na boisku w drugiej połowie.
Mateusz Cholewiak: Szkoda mi swojej niewykorzystanej sytuacji. Podobnie było z Wisłą Płock, gdzie również wszedłem jako rezerwowy i miałem szansę, ale bramkarz obronił mój strzał. Dzisiaj znowu piłka nie chciała wpaść do bramki. Cieszę się, że dochodzę do sytuacji, teraz muszę to jeszcze przypieczętować bramką. Przede wszystkim odnieśliśmy dzisiaj cenne zwycięstwo i to jest najważniejsze.

Wiedzieliśmy, jaka jest sytuacja ŁKS-u i spodziewaliśmy się, że zrobią wszystko, by zdobyć trzy punkty. Chcieliśmy prowadzić grę, utrzymywać się przy piłce i niwelować wszystkie atuty przeciwnika. To nam się udało. Nerwowość ŁKS-u w pierwszej połowie wynikała z naszej dobrej gry i to przyniosło efekt w postaci bramki i w konsekwencji również zwycięstwa.

Czuję się coraz lepiej. Najważniejsze było dla mnie, by dojść do siebie fizycznie. Muszę być przygotowany w stu procentach, żeby na boisku móc dawać z siebie wszystko. Przez ostatnie dwa tygodnie bardzo mocno pracowałem. Czekam na kolejne szanse i mam nadzieję, że wraz z tymi szansami przyjdą również bramki.
Autor: Grzegorz Krawczyk, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław