Wydarzenia

Chrapek: Gram dla zespołu

2020-02-28 14:00:00
Na konferencji prasowej przed meczem z Zagłębiem Lubin na pytania dziennikarzy odpowiadał Michał Chrapek, pomocnik Śląska Wrocław.

Michał Chrapek: Staram się grać dla zespołu i zawsze powtarzam, że drużyna jest najważniejsza. Statystyki też się liczą, ale najlepiej czuję się, gdy drużyna wygrywa i jesteśmy wysoko w tabeli. Nie przywiązuję uwagi do statystyk. Nie jestem typem zawodnika, który zaraz po meczu przegląda raport InStat. Staram się pomagać na boisku na tyle, na ile potrafię, żeby drużyna odnosiła zwycięstwa.


Przed nami mecz derbowy, inny niż pozostałe. Jest ważny przede wszystkim dla naszych kibiców, ale również dla nas. Pamiętamy spotkanie w rundzie jesiennej. Mogło się podobać kibicom, padło wiele bramek, ale pod kątem organizacji gry, był to jeden ze słabszych występów w naszym wykonaniu. Mam nadzieję, że w niedzielę poprawimy błędy z poprzedniego meczu i przywieziemy trzy punkty do Wrocławia.


Dosyć sporo biegamy, jesteśmy dobrze przygotowani, więc nie martwię się o to, czy damy radę zagrać trzy mecze w ciągu tygodnia. Mamy świadomość, że w ciągu tygodnia możemy wyjaśnić sprawę walki o czołową ósemkę. Staramy się jednak iść tą drogą co zawsze i skupiamy się tylko na najbliższym meczu, ale wiemy, że przed nami ważny tydzień.

Autor: Grzegorz Krawczyk, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław