Wydarzenia

Chrapek: Mecz z Wisłą to już przeszłość

2019-07-24 12:15:00
Michał Chrapek był jednym z zawodników, którzy wystąpili w wygranym meczu 1. kolejki PKO Ekstraklasy z Wisłą Kraków. Pomocnik Śląska Wrocław opowiedział o nadchodzącym spotkaniu z Piastem Gliwice i specyfice polskiej ligi.
Michał Chrapek: Każda wygrana wpływa pozytywnie na atmosferę, więc jesteśmy w dobrych nastrojach. Mecz z Wisłą to już jednak przeszłość. Musimy o tym zapomnieć i skupić się na kolejnym spotkaniu z Piastem Gliwice. 
 
Jeśli chodzi o mnie, to z dnia na dzień czuje się coraz lepiej i jestem w coraz lepszej formie. Bardzo mnie to cieszy i mam nadzieję, że wszystko będzie podążało w dobrą stronę.
 
Myślę, że udział Piasta w europejskich pucharach nie będzie miał wpływu na niedzielny mecz. Z tego co wiem, mają szeroką i wyrównaną kadrę. Gramy z mistrzem Polski, więc szanujemy rywala i będzie to fajne wyzwanie dla nas. Nie będzie łatwo, ale przygotujemy się do tego meczu najlepiej jak potrafimy i powalczymy o trzy punkty. 
 
W tej lidze każdy mecz jest trudny. W trakcie wszystkich sezonów, które rozegrałem w Ekstraklasie nauczyłem się, że zawsze trzeba szanować przeciwnika, ponieważ w tej lidze każdy może wygrać z każdym. Jeżeli na chwilę odpuścimy, to potem trudno będzie zdobyć jakiekolwiek punkty. Do każdego spotkania musimy podchodzić tak samo - nieważne, czy jest to klub z czołówki ligi jak Piast, czy zespół walczący o utrzymanie. 
 
Autor: Grzegorz Krawczyk, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław