Wydarzenia

Chrapek: Pokazaliśmy zaangażowanie

2020-05-29 21:15:00
Po zremisowanym meczu z Rakowem Częstochowa swoimi wrażeniami podzielił się Michał Chrapek, strzelec wyrównującej bramki.
Michał Chrapek: Fragmentami było widać, że był to pierwszy mecz po długiej przerwie. Dobrze graliśmy w defensywie, ale wydaje mi się, że stwarzaliśmy sobie za mało sytuacji. W drugiej połowie spotkanie się trochę otworzyło. Wydawało mi się, że gra była wyrównana i remis jest sprawiedliwym wynikiem.
 
Można mieć zastrzeżenia do naszej gry ofensywnej, ale to był pierwszy mecz po przerwie. Myślę, że z biegiem czasu będzie to wyglądało coraz lepiej. Pokazaliśmy zaangażowanie, ambicję i widać było charakter tej drużyny. 
 
Przede wszystkim brakowało nam gry z przeciwnikiem. Gry wewnętrzne to nie to samo, co pojedynek z rywalem. Dziś nie do końca wyglądało to tak, jak byśmy chcieli. Jest sporo do poprawy, ale trzeba szanować ten wynik, bo teraz każdy punkt jest na wagę złota. 
 
Chciałem podziękować drużynie za zaufanie, w szczególności Krzysztofowi Mączyńskiemu, bo to on był wyznaczony do wykonywania rzutu karnego. Mogłem się dzięki temu trochę zrehabilitować, bo dzisiejsze spotkanie w moim wykonaniu było średnie. Znam się trochę z Kubą Szumskim z kadry i wiedziałem, że raczej rzuca się w swoją lewą stronę. Wyczekałem go do końca i w ostatnim momencie uderzyłem w przeciwnym kierunku.
Autor: Grzegorz Krawczyk, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław