Wydarzenia

Co w niedzielę na Sektorze Rodzinnym?

2014-11-01 13:00:00
Już dziś wiemy, że w niedzielę Sektor Rodzinny ponownie przeżyje prawdziwe oblężenie młodych kibiców. Sprawdźmy więc wspólnie jakie atrakcje będą czekały na młodocianych fanów Śląska Wrocław podczas starcia WKS-u z Lechem Poznań.

Już w trakcie ostatniego meczu Śląska na Stadionie Wrocław Sektor Rodzinny wypełniony został co do ostatniego miejsca. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że podobnie będzie już w niedzielę, gdy WKS zmierzy się z Lechem Poznań. Na jakie atrakcje liczyć najmłodsi fani zielono-biało-czerwonych?

 

Ponownie Sektor Rodzinny odwiedzą piłkarze Śląska Wrocław, którzy nie znajdą się w meczowej osiemnastce. Zawodnicy zielono-biało-czerwonych z pewnością znajdą chwilę na rozmowy z młodymi fanami, a także na ustawienie się do pamiątkowego zdjęcia, które wykonać będzie można za darmo w ustawionej jak zwykle CykBudce.

 

 

Nie zabraknie również pluszowych bohaterów popularnych filmów animowanych, które w prowadzeniu zabaw dla dzieci będa wspierać Orła Ślązaka. O ich przybycie na Sektor Rodzinny zadba oczywiście jeden z partnerów tej trybuny firma Żywe Maskotki.

 

Nie wolno również zapominać o słodyczach, które otrzymają młodzi kibice Śląska Wrocław. Kosze cukierków i innych łakoci dostarczone zostaną przez firmę Słowianka, która już od 60 lat dba o dostarczanie słodkości. Ponadto, wszyscy zgromadzeni na Sektorze Rodzinnym fani będę mogli skorzystać ze stoisk do malowania twarzy i przygotowanych konsol Xbox 360, na których będzie można równolegle do meczu WKS-u rozgrywać wirtualne pojedynki piłkarskie w grze FIFA 14.

 

 

Najaktywniej uczestniczące w zabawach dzieci będą miały szansę nie tylko na miło spędzony wieczór, lecz także na wygranie atrakcyjnych nagród. Do rozdania przewidziane zostały miejsca w dziecięcej eskorcie wyprowadzającej zawodników zielono-biało-czerwonych na kolejne spotkania, a także zaproszenia na poranki firmowe dla dzieci w sieci Multikino.

 

Zapraszamy do wspólnej zabawy w Sektorze Rodzinnym! Więcej informacji o tej trybunie można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce: Sektor Rodzinny.

 

 

Serdecznie zachęcamy również do odwiedzenia i polubienia profilu Rodzinka Śląska w serwisie Facebook.

Autor: Mateusz Kondrat, Fot. Paweł Kot

Zobacz również