Wydarzenia

Daniel Łukasik: Brakowało nam smaku zwycięstwa

2024-01-23 14:00:00
Śląsk Wrocław wygrał trzeci sparing na obozie #UMAGica z NK Domzale 2:1. Tuż po meczu porozmawialiśmy z Danielem Łukasikiem.
Daniel Łukasik: Rozegraliśmy mecz w zupełnie innym składzie niż dotychczas. Ja byłem najstarszy, od wielu z nich nawet około 9-10 lat. Początek był nieco niemrawy, rywal miał dwie, trzy niezłe sytuacje. Po zdobytej bramce zaczęliśmy grać lepiej, ale w końcówce ponownie zabrakło nam agresywności. W drugiej części prezentowaliśmy się zdecydowanie lepiej. Zmiany pomogły i mimo intensywności obozu udało nam się wygrać. Tego nam brakowało. 

Przy rzucie wolnym, który w ostatecznym rozrachunku dał nam bramkę na 1:0 uderzałem w kierunku siatki. To taka pozycja, w której piłka może się od kogoś odbić i zaowocować golem. Cieszę się, że się udało. Z pewnością zmieniło to obraz meczu na jakiś czas. 

Ciężko pracujemy, czasem brakuje świeżości, ale podczas obozów przygotowawczych to całkowicie normalne. Czasami jesteś spóźniony, czasem wolniejszy, ale wszyscy wiemy, że to potrzebne żeby być gotowym do powrotu rozgrywek ligowych.
Autor: Marek Wadas

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław