Wydarzenia

Djurdjević: Puchar Polski jest dla nas niezwykle ważny

2022-11-08 09:00:00
W środę Śląsk Wrocław powalczy o ćwierćfinał Pucharu Polski. Przed spotkaniem porozmawialiśmy z trenerem WKS-u, Ivanem Djurdjeviciem.
Ivan Djurdjević: Chcemy się zrehabilitować po nieudanym występie w Legnicy. Cieszymy się, że szansa na lepszy wynik przytrafia się tak szybko. Nie mamy za dużo czasu na myślenie i rozpamiętywanie, pragniemy powrócić na zwycięską ścieżkę. 
 
Musimy pokazać swoją jakość i udowodnić, że jesteśmy zespołem. Puchar Polski jest dla nas niezwykle ważny i pragniemy to udowodnić. Teraz skupiamy głównie na tym, a o meczu z Legią będziemy rozmyślać po końcowym gwizdku w Niepołomicach. 
 
W naszym składzie wszystko zmienia się szybko i na próżno szukać określenia „pierwszy garnitur”. Nie zamierzamy jednak w żaden sposób lekceważyć Sandecji i wyjdziemy możliwie najmocniejszym składem. Na pewno zabraknie z nami Patryka Janasika, który nabawił się ostatnio urazu i nie chcemy ryzykować jego zdrowiem. Erik Exposito wciąż wraca do pełni sprawności, Łukasz Bejger nie zagra z powodu zawieszenia, ale reszta zespołu jest gotowa do boju.
 
Autor: Marek Wadas, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław