Wydarzenia

Dymkowski: To było to, czego oczekujemy od drużyny

2024-02-03 14:35:00
Sparing z KKS-em Kalisz zakończył się zwycięstwem 2:1. Bramki dla trójkolorowych zdobyli Patryk Janasik oraz Piotr Samiec-Talar. Tak po meczu wypowiedział się trener Dymkowski.

trener Marcin Dymkowski: Do przerwy to było to, czego oczekujemy od naszej drużyny. Dobra organizacja w defensywie i determinacja, walka o każdą piłkę. Wiadomo, że zmiany i im dalej w grę to zmieniała nam się taktyka i podejście do meczu. 

Przed nami mecz z Pogonią, przed nami jeszcze tydzień i mikrocykl przygotowań bezpośrednio do meczu. Wszystko się może do tego czasu zdarzyć. Liczymy na to, że forma będzie sprzyjać w dniu meczu i obejdzie się bez kontuzji do tego czasu.

Tommaso Guercio jest z nami od niedawna i dzisiaj chcieliśmy mu się bardziej przyjrzeć w warunkach meczowych. Myślę, że wypadł pozytywnie. To młody chłopak, który jeszcze ma wiele przed sobą. 

Ustawienie z Erikiem Exposito niżej jest opcją na rundę rewanżową. Jeżeli w trakcie któregoś z następnych spotkań, będzie taka potrzeba, to nie wykluczamy takiego rozwiązania.

Autor: Hubert Mrówczyński, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław