Wydarzenia

"Dzieci na stadionie" - dziękujemy!

2016-09-20 12:00:00
Na meczu z Jagiellonią Sektor Rodzinny Śląska Wrocław znów po brzegi wypełnił się młodymi kibicami WKS-u w ramach akcji "Dzieci na stadionie". Dziękujemy za Waszą obecność!
Już od dłuższego czasu Sektor Rodzinny na Stadionie Wrocław jest miejscem, w którym całe rodziny w sympatycznej atmosferze oglądają mecze Śląska i kibicują swojej drużynie. Dzieje się tak nie tylko podczas kolejnych edycji akcji "Dzieci na stadionie", za co dziękujemy wszystkim rodzinom fanów Śląska.

Sektor Rodzinny szczególnie przypadł do gustu najmłodszym kibicom WKS-u, którzy mogą tam nie tylko dopingować swoich idoli w towarzystwie najbliższych, ale również świetnie się bawić. O wspaniałą atmosferę dba m.in. Orzeł Ślązak, często odwiedzający najmłodszych i chętnie pozujący do zdjęć. Na Sektorze Rodzinnym mieliśmy też już kartoniadę, baloniadę i szereg atrakcji (jak np. dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy) dla młodych fanów.

Od ostatniego spotkania podczas meczu można wygrać nagrody specjalnie dedykowane dla dzieci - m.in. wejściówki do Rodzinnego Parku Rozrywki Bobolandia! W samej Bobolandii pojawiają się z kolei plakaty informujące o najbliższych meczach naszej drużyny, można również zdobywać wejściówki rodzinne na wszystkie mecze Śląska rozgrywane we Wrocławiu.

Wszystkim dzieciom i całym rodzinom dziękujemy za ich doping. Jednocześnie zapraszamy na kolejne spotkania WKS-u na Stadionie Wrocław. Najbliższe już w 2 października, o godzinie 15:30. Informacje o biletach TUTAJ.
Autor: WKS Śląsk Wrocław, Fot. Paweł Kot

Zobacz również