Wydarzenia

Exposito: Czuję się dobrze w każdej formacji

2021-04-10 22:55:00
- Tworzymy więcej akcji, oddajemy więcej strzałów. To podstawa do tego, by zdobywać bramki - mówi Erik Exposito, napastnik WKS-u po swoim drugim kolejnym spotkaniu zakończonym golem. Śląsk zremisował z Lechią Gdańsk 1:1
Erik Exposito: Możemy czuć się delikatnie roczarowani. Zwłaszcza w pierwszej połowie mieliśmy dużo szans na zdobycie kolejnych goli. Stworzyliśmy sobie parę czystych okazji, ale nie udało się trafić po raz drugi. Każdy w drużynie na pewno będzie pracował nad tym, by częściej udawało nam się wykorzystywać to, co sobie wypracujemy. Najważniejsze jednak, że mamy te okazje. Tworzymy więcej akcji, oddajemy więcej strzałów. To podstawa do tego, by zdobywać bramki.

Każdy chce strzelać gole, zwłaszcza napastnik, więc czuję się dobrze, że trafiłem w drugim kolejnym meczu. Najbardziej bramki cieszą wtedy, gdy pomagają drużynie. Z Jagą wygraliśmy, dziś mamy punkt. Czuję się dobrze w każdej formacji, nie tylko w tej, w jakiej gramy od poprzedniego spotkania. Czy gramy dwójką napastników, czy jednym, czy jest nas z przodu więcej - dla mnie najważniejsze, by grać i nie mam problemu ze zmianą ustawienia.

El Clasico po naszym meczu? Widziałem wynik, że skończyło się 2:1 dla Realu. Wolałbym, by wygrała Barcelona, ale trzeba przyznać, że Madryt jest w tym sezonie bardzo mocny.
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław