Wydarzenia

Exposito: Walczyliśmy do samego końca

2024-04-06 22:32:00
W sobotni wieczór Śląsk Wrocław wrócił na zwycięską ścieżkę. Podopieczni Jacka Magiery pokonali 2:1 Wartę Poznań. Decydującego gola strzelił Erik Exposito. Kapitan WKS-u zabrał głos po spotkaniu.

Erik Exposito: Zawsze powtarzam, że trzeba walczyć do końca. Oczywiście każdy mecz jest inny, ale walka jest niezbędna. Myślę, że dziś było widać, że bardzo nam zależało. Niektórzy mówili, że ten mecz może być łatwy, bo Warta jest na znacznie niższej pozycji od nas, ale takie mecze nigdy nie są proste do wygrania.

Chciałbym bardzo podziękować kibicom, bo bardzo nas wspierali przez cały mecz. To nam pomogło, szczególnie w tych ostatnich minutach. Musimy w kolejnych meczach walczyć tak, jak dziś. Każdy punkt jest teraz bardzo istotny. Trzeba walczyć o zwycięstwa w każdym spotkaniu i na koniec zobaczymy, na którym miejscu będziemy.

Jeśli chodzi o moją nogę, to po prostu zmęczenie. Mam trochę czasu na odpoczynek. Mam cztery żółte kartki, więc nie zagram w kolejnym meczu. Będę chciał zrobić wszystko, aby zespół czuł, że jestem z nimi. Bardzo wierzę w chłopaków i wygraną w Zabrzu.

Autor: Bartosz Rabenda, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław