Wydarzenia

Garcia: Idziemy w dobrym kierunku

2022-08-20 20:45:00
Śląsk Wrocław przed własną publicznością zremisował z Cracovią Kraków 1:1 w meczu 6. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Chwilę po zakończeniu spotkania rozmawialiśmy z Victorem Garcią, który przy wyrównującej bramce dla Wojskowych popisał się ładną asystą.
Victor Garcia: Wydaje mi się, że krok po kroku idziemy w dobrym kierunku, gramy coraz lepiej i to jest droga, którą musimy spokojnie podążać. Mecz był bardzo wymagający. Zagraliśmy dobrze, ale to oni mieli pierwszą szansę i ją wykorzystali. To było dla nas trudne, ale odrobiliśmy straty jeszcze przed przerwą.

Zawsze staramy się grać to, co założyliśmy sobie przed meczem. Wydaje mi się, że krok po kroku idziemy dobrym kierunku i coraz częściej te założenia wdrażamy na boisku. Gramy coraz lepiej i to jest droga, którą musimy spokojnie podążać. Jesteśmy bardzo ambitni i jestem pewien, że wygramy następny mecz.

Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę regularnie grać i pomagać drużynie. To jest dla mnie najważniejsze. Staram się pomagać w ofensywie i dzięki grze wyżej mogę asystować. Choć sama asysta nic by nie znaczyła, jeśli przegralibyśmy mecz.  Jestem więc zadowolony, że dzisiaj moje podanie pomogło wywalczyć remis, ale oczywiście dużo lepiej czułbym się po wygranej.
Autor: Piotr Paluszek, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław