Wydarzenia

Garcia: To dla mnie niesamowite przeżycie

2021-07-15 23:15:00
- Czuję się świetnie, że pomogłem drużynie. Choć szczerze mówiąc nie od razu wiedziałem, że to na pewno moja bramka - mówi Victor Garcia Marin po zwycięstwie nad Paide (2:0) i swojej debiutanckiej bramce w barwach Śląska.
Victor Garcia: Mecz na tym stadionie, z tymi kibicami, do tego w rozgrywkach europejskich, to było niesamowite przeżycie dla mnie. Czuję się świetnie, że pomogłem drużynie. Możemy być zadowoleni, że wygraliśmy kolejny mecz.
 
Czy byłem jednym z najlepszych na boisku? Dziękuję, ale nie mnie oceniać, czy to prawda. Szczerze mówiąc nie byłem nawet pewny, czy to ja strzeliłem tego gola. Było trochę zamieszania pod bramką, ale moi koledzy z drużyny powiedzieli, że to mój gol, pogratulowali mi, więc mogę się cieszyć z debiutanckiego trafienia.
 
Paide to niezła drużyna, ale byliśmy wyraźnie lepsi całe spotkanie. Kontrolowaliśmy grę, mieliśmy piłkę, zagrywaliśmy dużo crossów, kreowaliśmy sytuacje podbramkowe. Wynik jest dla nas naprawdę dobry.
 
Czuję się dobrze w drużynie, coraz lepiej z każdym dniem, treningiem. Staram się wpasować jak najlepiej w zespół i sądzę, że mi się to udaje.
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław