Wydarzenia

Golla: Chcemy pokazać swoją grę

2021-07-07 19:10:00
- Czy jesteśmy faworytem? Nie podchodzimy do tego w ten sposób. Chcemy pokazać pewność siebie, szanujemy rywala, ale mamy swoją jakość i znamy słabe strony rywala. Celem jest awans - mówi Wojciech Golla, obrońca Śląska Wrocław przed meczem z Paide Linnameeskond.
Wojciech Golla: Mieliśmy analizę przeciwnika i nie przyjechaliśmy się bronić. Nasz cel to nie jest zachować czyste konto, tylko zagrać swoją piłkę. Przygotowywaliśmy się do tego i jutro to pokażemy.
 
Czy jesteśmy faworytem? Nie podchodzimy do tego w ten sposób. Chcemy pokazać pewność siebie, szanujemy rywala, ale mamy swoją jakość i znamy słabe strony rywala. Celem jest awans, ale nikt nie myśli o tym kto jest faworytem, a kto nie. Mamy taką jakość, że możemy awansować.
 
Mam nadzieję, że trudny okres za mną. Nie patrzę w tył. Przepracowałem cały okres przygotowawczy, nic złego się nie dzieje, jestem zdrowy w stu procentach i mogę pomagać zespołowi. Mam nadzieje, że wszystko będzie w porządku i tak pozostanie do końca mojej kariery.
 
Nie patrzymy na inne kluby i na to, co było w przeszłości, jakie wyniki polskie zespołu notowały w europejskich pucharach. Liczy się tu i teraz. Zagramy w Estonii, potem we Wrocławiu i damy z siebie wszystko, według naszego planu, z jakim tu przyjechaliśmy.
Autor: Jędrzej Rybak, Grzegorz Krawczyk, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław