Wydarzenia

Golla: Jedziemy po zwycięstwo

2019-08-06 19:00:00
Piłkarzy Śląska Wrocław po meczu w Warszawie, czeka równie trudny wyjazd do Poznania. O najbliższym rywalu i sytuacji w drużynie opowiedział Wojciech Golla.
W trzech pierwszych kolejkach wrocławianie zaprezentowali się z dobrej strony, szczególnie w grze obronnej. Jak do tej pory stracili tylko jedną bramkę, a w spotkaniu z Legią Warszawa (0:0) nie pozwolili przeciwnikowi na stworzenie zbyt wielu groźnych sytuacji.
- Czuć wsparcie każdego zawodnika nie tylko z bloku defensywnego. Cały zespół super broni, dobrze funkcjonuje komunikacja i oby dalej tak to wyglądało - mówi Wojciech Golla, obrońca Śląska Wrocław.
 
- Choć zdobyliśmy siedem punktów w trzech meczach i zajmujemy trzecie miejsce w lidze, zespół stać na jeszcze więcej - mamy spore rezerwy w grze do przodu. Przejmujemy dużo piłek na połowie rywala i powinniśmy zdobywać więcej bramek właśnie po takich kontrach - dodaje Golla. 
 
Trudny terminarz jak na razie nie przeszkodził Trójkolorowym w osiąganiu dobrych wyników. W następnej kolejce czeka ich mecz z kolejnym przeciwnikiem z najwyższej półki, Kolejorzem. - Lech, podobnie jak Legia, to bardzo dobry zespół, szczególnie groźny na własnym stadionie. Jutro będziemy mieli analizę i przygotujemy się taktycznie. W tej lidze każdy może wygrać z każdym. Niczego się nie boimy. Na każdy mecz jedziemy po zwycięstwo, znamy swoją wartość i powalczymy w Poznaniu o trzy punkty - podsumowuje stoper WKS-u.
 
 
Autor: Grzegorz Krawczyk, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław