Wydarzenia

Golla: Lechia postawiła trudne warunki

2019-08-24 20:10:00
- To było wyrówane spotkanie. Lechia postawiła trudne warunki, dlatego powinniśmy szanować ten remis - mówi po spotkaniu z Lechią Gdańsk Wojciech Golla.
Wojciech Golla: Myślę, że obie drużyny miały dobre sytuacje do strzelenia goli. Wydaję mi się, że to było wyrównane spotkanie, więc powinniśmy szanować ten punkt.

Oczywiście to było trudne spotkanie. Spodziewaliśmy się, że Lechia będzie grała dużo bokami, było sporo dośrodkowań zarówno z prawej, jak i z lewej strony, więc trzeba było pilnować zawodników w polu karnym jeden na jeden. Nie straciliśmy bramki w ten sposób, więc myślę, że w tym aspekcie się wywiązaliśmy.

Przy poprzeczce serca mogły zadrżeć. Piłka była uderzona bardzo mocno, ale na szczęście odbiła się od poprzeczki. Szczęście się do nas uśmiechnęło. Dobrze, że mecz zakończył się remisem.

Przyjechaliśmy po zwycięstwo - tak, jak w każdym spotkaniu. Trzeba jednak szanować ten punkt, bo mamy za sobą trudny mecz z dobrze przygotowanym przeciwnikiem, który od początku postawił nam trudne warunki.
Autor: Oliwia Stasiak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław