Wydarzenia

Gretarsson: Mogliśmy wyrwać zwycięstwo

2022-11-13 20:15:16
Mecz Śląska Wrocław z Legią Warszawa w ramach #WKS75 i 17. kolejki PKO BP Ekstraklasy zakończył się remisem. Tak to starcie skomentował środkowy obrońca wrocławian - Daniel Gretarsson.
Daniel Gretarsson: Pracowaliśmy bardzo ciężko, tak jak powinniśmy przeciwko silnemu rywalowi, a takim jest Legia Warszawa. My jednak też pokazywaliśmy w tym roku, że jesteśmy dobrą drużyną. Pokazaliśmy, że potrafimy zagrozić bramce przeciwnika, wykreowaliśmy też sytuacje dla nas. Przy odrobinie szczęścia mogliśmy wyrwać zwycięstwo, ale oni też, należy ten remis uszanować. Nie ma powodów do rozpaczania.

Rozmawialiśmy o tym, że musimy uważać na długie zagrania przeciwnika za naszą linię obrony, że próbują w ten sposób nas zaskoczyć. Pracowaliśmy ostatnio nad tym i nadal mamy co zmieniać w tym aspekcie. Natomiast dziś wykonaliśmy dobrą pracę w tyłach, oczywiście w analizie znajdziemy elementy do poprawy, ale musimy pamiętać o tym, że mieliśmy ostatnio długą podróż, ciężkie pucharowe starcie, to też miało wpływ na naszą postawę.

Kończymy ten rok, cieszę się, że jestem we Wrocławiu, wraz z całą rodziną czujemy się tu świetnie. Dla mnie celem jest dobrze prezentować się w barwach Śląska, dalej się rozwijać i poczynić kolejne kroki w rozwoju. Tak, aby z całą drużyną notować lepsze wyniki.
Autor: Kacper Rudzik, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław