Wydarzenia

Gretarsson: To było zbyt łatwe dla rywali

2022-10-23 17:30:00
Śląsk Wrocław zremisował 2:2 z Jagiellonią Białystok w meczu 14. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Tak to spotkanie obrońca Śląska, Daniel Gretarsson.
Daniel Gretarsson: Myslę, że to jest bardzo frustrujące, gdy nie zdobywasz 3 punktów, a tak powinno być, gdy grasz tak dobre spotkanie. Przez większość czasu graliśmy na wysokim poziomie, a potem traciliśmy bramki w tak prosty sposób. Tak nie powinno być, to było zbyt łatwe dla rywali. To musimy poprawić, a wtedy będziemy zdobywać komplety punktów.

Musimy utrzymywać wynik, staraliśmy się zagrać dwa dobre mecze w tym tygodniu, zdobyć komplet punktów i awansować do kolejnej rundy w Pucharze. Jednak dziś się nie udało, a gdybyśmy zdobyli 3 punkty, to byśmy mogli stwierdzić, że zagraliśmy dwukrotnie po 90 minut na wysokim poziomie. Musimy być przez cały czas skupieni, dziś w dwóch sytuacjach tego zabrakło i zostaliśmy za to ukarani.

Lubię, kiedy taktyka pozwala mi się bardziej zaangażować w ataki, dziś też miałem taką możliwość, aby kreować akcje czy szukać dogrania w pole karne, a w obronie nie ma znaczenia czy gramy trójką, czwórką czy piątką.
Autor: Kacper Rudzik, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław