Wydarzenia

Hołownia: Byłem gotowy

2019-09-01 17:15:00
- Wiadomo, gdy nie gra się kilka spotkań z rzędu, fizycznie czuje się trochę inaczej. Czekałem jednak na szansę i byłem gotowy - komentuje Mateusz Hołownia starcie z Pogonią Szczecin (1:1) na szczycie PKO Ekstraklasy.
Mateusz Hołownia: Wiadomo, gdy nie gra się kilka spotkań z rzędu, fizycznie czuje się trochę inaczej. Czekałem jednak na szansę i byłem gotowy, by zagrać 90 minut w wysokim, ekstraklasowym tempie. Nie było łatwo, bo było bardzo parno, duszno i pogoda dała się we znaki. Daliśmy jednak radę, zagraliśmy bardzo walczenie, pokazaliśmy charakter i zdobyliśmy punkt. Chociaż oczywiście chcieliśmy zdobyć trzy i o to walczyliśmy.
 
Na pewno w treningu trzeba będzie poćwiczyć posiadanie piłki, bo mieliśmy z tym dzisiaj problemy. Nie możemy grać tak dużo długimi podaniami. Trzeba częściej rozgrywać akcję po ziemi.
 
Nie brakowało mi zrozumienia z kolegami. Gram blisko Wojtka Golli, z którym zaliczyłem już sporo spotkań i dobrze współpracujemy. Z Israelem Puerto na pewno nie mamy tylu wspólnie rozegranych minut, jednak nie uważam, by to dziś przeszkadzało. W defensywie wyglądaliśmy dziś nieźle, zabrakło czegoś z przodu.
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław