Wydarzenia

Idziesz na mecz? Pamiętaj o...

2023-02-08 11:30:00
Chcesz wybrać się na mecz Śląska i masz w związku z tym pytania lub niepewność? Nie wiesz gdzie najlepiej kupić bilet, jak skorzystać z kołowrotków przed stadionem albo skorzystać ze zniżek? Biletowe pytania i odpowiedzi przychodzą z pomocą!

Przed nami kolejne w tym roku starcie na Tarczyński Arena! Choć w pierwszej kolejce rundy wiosennej piłkarze Śląska Wrocław przegrali u siebie z Zagłębiem Lubin, już tydzień później w kapitalnym stylu zrehabilitowali się, wygrywając z faworyzowaną Pogonią Szczecin. Tym razem podopiecznych trenera Ivana Djurdjevicia czeka domowe starcie z Koroną Kielce. Wspieraj Śląsk z trybun, bo #ToJestTwójKlub! Najważniejsze informacje dla kibiców:


1. Najtaniej i najwygodniej kupisz bilet w systemie on-line na stronie bilety.slaskwroclaw.pl. TUTAJ krok po kroku wyjaśniamy, jak to zrobić.

2. Pamiętaj, by przyjść na stadion przynajmniej 30 minut przed pierwszym gwizdkiem - dzięki temu unikniesz kolejek, bez problemu znajdziesz swoje miejsce i przygotujesz się do meczu. Bramy stadionu otwierane są 1,5h przed pierwszym gwizdkiem.

3. Wybierz najlepszą dla siebie trybunę, by czuć się jak najwygodniej:
  • Trybuna A - komfortowe miejsca, trybuna VIP
  • Trybuna B - kibicowska atmosfera
  • Trybuna C - najbardziej popularna trybuna wzdłuż boiska
  • Trybuna D - sektor rodzinny z atrakcjami dla najmłodszych

4. Wejściówki na mecze kupisz też w kilkunastu punktach stacjonarnych na terenie Wrocławia i nie tylko. Ich lista wraz z godzinami otwarcia dostępna jest TUTAJ.

5. Nie stój w kolejce do kołowrotka przed wejściem na stadion! Twój bilet zadziała w każdym kołowrotku na danej trybunie, więc wybierz ten, przy którym jest najmniej ludzi i wejdź sprawnie na trybuny.

6. Przy Tarczyński Arena działa parking, na który możesz kupić bilet (płatność wyłącznie kartą) w parkomatach. Zachęcamy do przyjazdu na mecz komunikacją zbiorową. Informacje nt dojazdu, parkingu, autobusów, tramwajów i pociągów - TUTAJ.

7. Bilet na mecz jako prezent? Czemu nie! W ofercie znajdziesz vouchery prezentowe, które możesz zasilić daną kwotą i napisać specjalną dedykację. Idealny prezent dla kibica WKS-u! Szczegóły dot. voucherów prezentowych znajdziesz TUTAJ.

8. Mecz to święto! Pamiętaj wziąć ze sobą szalik, koszulkę lub inne gadżety z barwami Twojego klubu. Na stadionie wszyscy jesteśmy wielką rodziną Śląska Wrocław! Jeśli chciałbyś kupić śląskowy gadżet albo odzież - odwiedź FanShop #NaStadionie, otwarty od 1,5h przed rozpoczęciem spotkania.

9. Najczęstsze pytania i odpowiedzi w biletowym FAQ, które znajdziesz po kliknięciu w poniższą grafikę:

My default image
Autor: Biuro Prasowe, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław