Wydarzenia

Jak kupić bilet bez kolejek?

2018-10-06 09:00:00
W sobotę na Stadionie Wrocław mecz Śląska Wrocław z Legią Warszawa. Podpowiadamy, jak kupić bilety na to spotkanie i uniknąć kolejek przed kasami.
Śląsk podejmie Legię w sobotę, 6 października, o godz. 20:30 na Stadionie Wrocław. W piątkowy wieczór klub informował o 15 tysiącach sprzedanych biletów. Zapowiada się więc duża frekwencja. Tym bardziej zachęcamy, by uniknąć tłoku i kolejek przy kasach przed meczem. Jak to zrobić?

1. Nie zostawiaj kupna biletu na ostatnią chwilę! To najważniejszy punkt i przyczyna wielu problemów. Jeśli pojawisz się pod stadionem niewiele przed meczem, bez biletu, może cię czekać uciążliwe stanie w kolejce, a niekiedy nawet spóźnienie na spotkanie! W dniu meczu na terenie Stadionu Wrocław działa 6 kas przy ul. Królewieckiej, 6 przy ulicy Lotniczej i 2 na parkingu wielopoziomowym. Sprawna obsługa jednego klienta nie powinna trwać wiele więcej niż jedną minutę, jednak gdy osoba kupuje kilka lub kilkanaście biletów za jednym razem - czas się wydłuża. Tym bardziej, gdy kibicowi brakuje niezbędnych danych dla wszystkich osób, dla których kupuje wejściówki (imię, nazwisko numer PESEL). Kasy stadionowe w dniu meczu działają już od godziny 10 i im bliżej początku meczu, tym większe kolejki przed nimi można zaobserwować. Wcześniejszy przyjazd - szybsze kupno biletu.

2. Kupuj bilety on-line. To wygodny i bezpieczny sposób, by zaopatrzyć się w wejściówki nawet bez wychodzenia z domu. Na Twój adres e-mail dostajesz bilet w formacie pdf, który możesz wydrukować, lub zapisać na swoim smartfonie i przy wchodzeniu na mecz przyłożyć ekran z kodem do stadionowego czytnika. Sprzedaż w internecie trwa do dwóch godzin przed pierwszym gwizdkiem (w przypadku spotkania z Legią do 18:30). BILETY ON-LINE KUPISZ TUTAJ.

3. Kupuj bilety w punktach sprzedaży na terenie całego Dolnego Śląska. Takich punktów mamy ponad 20, a ich liczba stale rośnie. Bilety można kupować we Wrocławiu, Oleśnicy, Żmigrodzie, Oławie, Strzelinie, Bierutowie, Trzebnicy. Lista wszystkich punktów wraz z godzinami otwarcia TUTAJ.

4. Odwiedź legendarną Oporowską! W siedzibie klubu, sercu Śląska Wrocław przy ulicy Oporowskiej 62, sprzedaż biletów trwa od poniedziałku do piątku w godz. 10-18, w soboty 10-15, a w dniu meczu - od godz. 10 do pierwszego gwizdka w spotkaniu!

5. Karnet. Przed sezonem lub przed rundą wiosenną warto zaopatrzyć się w karnet. To nie tylko wygoda i brak kolejek, ale i spora oszczędność, stałe miejsce na trybunach i możliwość kibicowania ukochanej drużynie we wszystkich meczach.

W razie pytań lub problemów z kupnem biletów warto zajrzeć do naszego biletowego FAQ - TUTAJ. Jeśli tam nie znajdą się odpowiedzi na zaistniałe wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym kasy@slaskwroclaw.pl

Życzymy bezproblemowych zakupów i widzimy się meczach Śląska Wrocław! Bo #ToJestTwójKlub!
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również