Wydarzenia

Jak tanio kupić bilety na mecz z Koroną Kielce?

2014-09-16 13:38:22
Już w najbliższy piątek, 19 września, Śląsk Wrocław zmierzy się w ligowym starciu z Koroną Kielce. Bilety na to spotkanie można kupić już od 10 zł - jak to zrobić? Przedstawiamy krótką ściągawkę z promocjami na wejściówki.

Zabierz pierwszaka za dziesiataka

Zabierz pierwszaka za dziesiątaka!

 

Przed meczem z Koroną Kielce ponownie uruchamiamy akcję „Zabierz pierwszaka za dziesiątaka”. Każdy z kibiców Śląska Wrocław, który oglądał już spotkania naszej drużyny z trybun może teraz zabrać w specjalnej cenie nawet 2 osoby, które na meczach WKS-u nigdy nie były. Akcja obejmuje trybunę C, na którą „stały” kibic może kupić bilet w standardowej cenie, a „pierwszak” za symboliczne 10 zł! (daje to nawet zysk rzędu 32 zł na jedną osobę). Więcej informacji o akcji w zakładce Zabierz pierwszaka za dziesiątaka.

 
czteropak Śląsk Wrocław

Kup 4-PAK!

 

We współpracy z marką Tyskie przygotowaliśmy dla was specjalny 4-PAK. Nie chodzi tu jednak o to, o czym od razu pomyśleliście. Nasza promocja jest wyjątkowa i pozwala Wam na kupno pakietu biletów na dowolne mecze Śląska Wrocław w obniżonej cenie. Wybierając 4-PAK zapłacisz mniej niż za bilety kupione bez niego. 4-PAK na trybuny B i D kosztuje 80 zł (20 zł za każdy bilet), a na trybuny A i C - 130 zł (niecałe 33 zł za każdy bilet). 4-PAKI można kupować w kasach przy ul. Oporowskiej lub w kasach Stadionu Wrocław. TYLKO W PRZEDSPRZEDAŻY. Nie możesz się w niego zaopatrzyć w dniu meczowym. Więcej informacji w zakładce 1... 2... 3... 4-PAK.

 

Dni seniora wrocław 2014

 

Skorzystaj z „Dni Seniora - Wrocław 2014”!

 

Wszyscy seniorzy, którzy mają ochotę spędzić piątkowy wieczór na pełnym emocji meczu piłkarskim, mogą skorzystać ze specjalnej promocji na spotkanie Śląska Wrocław z Koroną Kielce. Z okazji obchodów „Dni Seniora - Wrocław 2014” bilety na ten mecz, dla wszystkich osób, które ukończyły 65. rok życia sprzedawane będą w obniżonej cenie 10 zł (miejsca dla seniorów przewidziane są na Sektorze Rodzinnym). Do skorzystania z promocji potrzebny jest tylko dowód tożsamości potwierdzający wiek i wolny czas w piątek 19 września o godz. 18. Więcej informacji w artykule Tańsze bilety dla seniorów na mecz z Koroną Kielce.

 

UWAGA!

 

Z racji na szybkie tempo T-Mobile Ekstraklasy i dwa mecze z rzędu Śląska Wrocław na własnym stadionie, wprowadzamy już do sprzedaży bilety na mecz WKS-u z Górnikiem Łęczna. Wejściówki można nabywać w standardowy sposób. Więcej informacji o kupnie biletów w zakładce Cennik Biletów.

Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również