Wydarzenia

Jansik: Żałujemy tego remisu

2021-03-20 17:30:00
- Bardzo szkoda tego meczu. Wiedzieliśmy, że to bardzo ważny mecz i bardzo chcieliśmy go wygrać - mówi Patryk Janasik, zawodnik Śląska, po bezbramkowym remisie z Wisłą Płock we Wrocławiu.
Patryk Janasik: Bardzo szkoda tego meczu. Przed nim powiedzieliśmy sobie jasno, że gramy o trzy punkty i nie interesuje nas nic innego. Na pewno nie jesteśmy zadowoleni z tego remisu. Wiedzieliśmy, że to bardzo ważny mecz i bardzo chcieliśmy go wygrać. Wisła też miała jakieś okazje, więc można się zastanawiać, czy ten remis jest sprawiedliwy czy nie, ale dla nas to nie ma większego znaczenia. Żałujemy, że tylko zremisowaliśmy i po przerwie na mecze kadry musimy wrócić do zdobywania kompletu punktów.
 
Wydaje mi się, że z perspektywy boiska w ostatnich kilku meczach wyglądamy trochę lepiej niż na początku tej rundy, ale do tego trzeba dokładać gole, to jest w piłce nożnej najważniejsze, a strzelamy ich za mało. Musimy zdecydowanie poprawić skuteczność i grze w przodzie.
 
To mój kolejny mecz w środku pola, czuję się bardzo dobrze na tej pozycji, pewnie, ale nie zamykam się na inne miejsca na boisku, np. powrót na prawą obronę, gdzie występowałem wcześniej. Cieszę się, że gram i mogę pomagać zespołowi.
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław