Wydarzenia

Jastrzembski: Musimy walczyć całą drużyną

2023-01-28 22:35:00
Śląsk Wrocław w meczu 18. kolejki PKO BP Ekstraklasy przegrał z Zagłębiem Lubin. Tak to spotkanie skomentował skrzydłowy Śląska, Dennis Jastrzembski.
Dennis Jastrzembski: W pierwszej połowie mogliśmy strzelić bramki, mieliśmy kilka okazji, ale tak ten mecz inaczej się skończył. Takie spotkania też się trafiają, że to rywal wykorzystuje wyłącznie swoje sytuacje, tak jak w pierwszej połowie, gdzie mieli tylko jedną. Wykorzystali to, a nasze karty się nie układały. Taka sytuacja jak z karnym też może się wydarzyć, ale my musimy mieć podniesioną głowę i dalej walczyć.

Moim zdaniem mieliśmy większość meczu pod kontrolą. Też jak zdobyliśmy bramkę, gdzie był spalony, my byliśmy mocno zmobilizowani, ale też potem czekaliśmy długo na decyzję. Musimy dalej walczyć całą drużyną, ale na końcu trafia się kontra rywala, który to wykorzystuje. My mieliśmy pecha.

Wykorzystaliśmy ten czas w Turcji, starliśmy się nabierać tam pewności siebie, żeby lepiej to wyglądało będąc w posiadaniu piłki. I to dobrze wyglądało w tym meczu, ale byliśmy nieskuteczni. To musimy teraz poprawić w treningach.
Autor: Kacper Rudzik, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław