Wydarzenia

Karol Borys: Rywale nas nie zaskoczyli

2024-01-20 17:01:00
Śląsk Wrocław przegrał sparing z Hajdukiem Split 1:3. 45 minut w tym spotkaniu zagrał Karol Borys. Młody zawodnik WKS-u przyznał, że wynik nie oddaje przebiegu meczu i jest zdania, iż zespół pozytywnie wypadł na tle lidera ligi chorwackiej.

Karol Borys: Wynik nie do końca oddaje to, co działo się na murawie. Pierwsza połowa była dobra, druga również. Ostatnie kilkanaście minut zaważyło na wyniku. Było kilka niezrozumiałych decyzji sędziego, ale na to nie mamy wpływu.

Mieliśmy swoje sytuacje w tym spotkaniu. Burak Ince chociażby miał stuprocentową okazję i jakby piłka wpadła do siatki, to mecz mógłby potoczyć się inaczej. Oceniam ten sparing pozytywnie. Na pewno intensywność w zespole Hajduka była duża, ale rywale szczególnie nas nie zaskoczyli. Wiadomo, że jest to lider chorwackiej ekstraklasy, ale wypadliśmy dobrze na jego tle.

Teraz będziemy robić wszystko, żeby się zregenerować i dobrze przygotować do kolejnego sparingu. Ciężko pracujemy i walczymy, aby niebawem były tego jak najlepsze efekty.

Autor: Bartosz Rabenda, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław