Wydarzenia

Klimala: Skupiamy się na kolejnym wyzwaniu

2024-02-12 11:30:00
Śląsk Wrocław w ramach 20. kolejki PKO BP Ekstraklasy przegrał z Pogonią Szczecin 0:1. Po meczu dziennikarze porozmawiali z Patrykiem Klimali, dla którego był to pierwszy oficjalny mecz.
Klimala: Graliśmy naprawdę bardzo dobry mecz i jedyne, co zawiodło, to oczywiście skuteczność. Gdybyśmy byli bardziej skuteczny, to myślę, że mogło się to skończyć przynajmniej 5:0 albo i 6:0. Możemy mieć pretensje tylko i wyłącznie do siebie. Nie sądzę, że to kwestia rozregulowanych celowników. Po prostu czasem się tak zdarza. 

To dopiero pierwsza kolejka po powrocie Ekstraklasy i nie można też specjalnie się załamywać. Tak jak wspominałem - takie mecze się zdarzają. Bez wątpienia zagraliśmy niezłe spotkanie, myślę, że trudno byłoby zaprezentować się lepiej w niektórych elementach, ale niestety zaważył brak skuteczności. 

Wiedzieliśmy, że nasza passa spotkań bez porażki w końcu musi się zakończyć i padło niestety na pierwszy mecz po powrocie. Tak bywa, aczkolwiek jesteśmy dobrze nastawieni na kolejny mecz ze Stalą. 

Trener Jacek Magiera zwrócił uwagę na rozmowie pomeczowej, że zaprezentowaliśmy się z dobrej strony. Teraz trzeba skupić się na kolejnym wyzwaniu. 

Już za 5 dni czeka nas kolejny mecz na Tarczyński Arena! Trójkolorowi zmierzą się ze Stalą Mielec, a wejściówki można już zakupić TUTAJ.


Autor: Marek Wadas, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław