Wydarzenia

Konczkowski: Jeszcze wiele punktów do zdobycia

2024-03-08 22:45:00
Porażka w meczu na szczycie z Jagiellonią Białystok 1:3. Przy jedynej bramce dla Śląska Wrocław asystował Martin Konczkowski, który tak skomentował to spotkanie.
Martin Konczkowski: Wbrew pozorom, patrząc na początek meczu to my lepiej weszliśmy w to spotkanie. Kreowaliśmy sobie sytuację, strzelaliśmy na bramkę, ale bezskutecznie. Traciliśmy szybkie trzy bramki i w niczym nie przypominaliśmy najlepszej defensywy Śląska Wrocław. Przyzwyczailiśmy do żelaznej obrony, gdzie przeciwnikom ciężko jest dojść do strzału, ale jednak w tym meczu nie miało to miejsca.
 
W drugiej połowie to nam się udało szybko strzelić. Nie mieliśmy nic do stracenia, więc dążyliśmy do strzelenia pierwszej, drugiej i trzeciej bramki. Niestety to nie wystarczyło.
 
Do końca sezonu jeszcze dziesięć spotkań, mamy tyle samo punktów, co Jagiellonia. Jeszcze wiele punktów do zdobycia. Będziemy walczyć do końca i teraz najważniejsze jest najbliższe spotkanie z Puszczą. Chcielibyśmy przed przerwą reprezentacyjną zdobyć trzy punkty.

Szansa na rehabilitację już podczas następnego domowego spotkania z Puszczą. Trójkolorowi, bądźcie naszym dwunastym zawodnikiem! Zapraszamy do kupowania biletów! KLIKNIJ TUTAJ 
Autor: Bartek Rabenda, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław