Wydarzenia

Kto w niedzielę na „Kanapie Kibica”?

2015-03-06 14:30:00
Tradycyjnie, przed meczem Śląska na Stadionie Wrocław, wyłoniliśmy karnetowicza, który obejrzy spotkanie WKS-u z „Kanapy Kibica”. Oto osoba, której dane będzie znaleźć się przy murawie w trakcie spotkania zielono-biało-czerwonych z Legią Warszawa.

„Kanapa Kibica” jest naszą specjalną propozycją dla najwierniejszych fanów Śląska Wrocław. Kibice, którzy nabyli przed bieżącym sezonem karnety na spotkania WKS-u we Wrocławiu, mają od teraz okazję na oglądanie spotkań swojej ukochanej drużyny w jeszcze bardziej spektakularny sposób. Przed każdym domowym meczem zielono-biało-czerwonych zapraszamy naszych wiernych fanów do oglądania spotkania najbliżej boiska jak tylko się da! Wylosowani z puli karnetowiczów kibice mogą przeżywać piłkarskie emocje praktycznie z samej murawy.

 

W tym tygodniu szczęśliwcem, który trafi na naszą „Kanapę Kibica” została pani Jolanta Rek, która spotkanie będzie oglądała ze swoim mężem Dariuszem. Serdecznie gratulujemy!

 

Jeśli jesteście ciekawi jak wyglądał pierwszy mecz, na którym uruchomiliśmy naszą atrakcję, to serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu/relacji ze spotkania z Zawiszą Bydgoszcz. W trakcie tego spotkania „Kanapa Kibica” gościła Tomasza Klimasa, który spotkanie oglądał wspólnie ze swoim dzieckiem.

 

 

 

Spotkanie Śląska Wrocław z Legią Warszawa już w najbliższą niedzielę o godz. 18:00. Informacje o zakupie biletów na ten mecz można znaleźć w poprzednich artykułach na naszej stronie.

Autor: Mateusz Kondrat, Fot. Paweł Kot

Zobacz również