Wydarzenia

Bilety na mecz z Legią - dla pań za 8 zł!

2015-03-06 10:30:00
18
Już 8 marca Śląsk Wrocław zmierzy się w ligowym starciu z warszawską Legią. Z okazji Dnia Kobiet specjalnie na ten mecz przygotowaliśmy specjalną promocję dla wszystkich pań - bilety w cenie jedynie 8 złotych!

Z okazji Dnia Kobiet każda przedstawicielka płci pięknej może nabyć wejściówkę na spotkanie z Legią Warszawa w promocyjnej cenie. Specjalnie na 8 marca bilety dla pań będą kosztowały zaledwie 8 złotych.

 

Startujemy oczywiście również ze sprzedażą pozostałych biletów na spotkanie Śląska Wrocław z Legią Warszawa. Wszystkie korzyści wynikające z wcześniejszego zakupu biletów przedstawiamy Wam w artykule: Nie stój w kolejce - kupuj bilety w przedsprzedaży!

 

Ceny biletów na spotkanie Śląska Wrocław z Legią na trybuny B i D dla posiadaczy Kart Kibica wynoszą 26 zł (ulgowy 21 zł), a w dniu meczu i dla osób bez Karty Kibica 31 zł (ulgowy 25 zł). 

 

Z kolei bilety na trybuny A i C dla posiadaczy Kart Kibica kosztują 42 zł (ulgowy 34 zł), a w dniu meczu i dla osób bez Karty Kibica 47 zł (ulgowy 38 zł). 

 

Więcej informacji o biletach można znaleźć na naszej stronie w zakładce Cennik biletów.

 

Sektor Rodzinny

 

Spotkanie z warszawską drużyną będzie również kolejną możliwością do odwiedzenia Sektora Rodzinnego. Bilet na tę trybunę, na której organizowane będą dodatkowe atrakcje dla dziec, kosztuje dla posiadaczy Kart Kibica jedynie 26 zł (ulgowy 21 zł), a każdy opiekun może na nią zabrać dwójkę dzieci za symboliczną złotówkę (dzieci do 13. roku życia - starsze kupują bilet ulgowy). Bilet normalny dla osób bez Karty Kibica i kupujących w dniu meczu kosztuje 31 zł (ulgowy 25 zł) - dzieci do 13. roku życia dalej wchodzą za symboliczną złotówkę. Więcej informacji o tym miejscu można znaleźć w zakładce Sektor Rodzinny.

 

Bilety można dostać w punktach sprzedaży na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska, których wykaz pokazuje zakładka: Punkty sprzedaży biletów na mecze Śląska Wrocław

 

Można je kupić również drogą internetową (do 4 godzin przed meczem) przez stronę bilety.slaskwroclaw.pl.

 

Podczas kupowania biletów należy okazać dokument tożsamości z numerem PESEL lub Kartę Kibica.

 

Spotkanie 23. kolejki T-Mobile Ekstraklasy pomiędzy Śląskiem Wrocław a Legią Warszawa odbędzie się w niedzielę, 8 marca, o godz. 18:00 na Stadionie Wrocław.

 

Będziesz na stadionie? Pokaż to na stronie wydarzenia na Facebooku:

 

 
Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również