Wydarzenia

Łabojko: Widać zapotrzebowanie na Śląsk

2019-09-01 18:00:00
- Z perspektywy boiska wydaje się, że remis jest sprawiedliwy. Cieszy jednak fakt, że wciąż pozostajemy zespołem niepokonanym w ekstraklasie oraz to, że na mecz przybyła taka liczba kibiców. Widać, że we Wrocławiu jest zapotrzebowanie na Śląsk - mówi po remisie z Pogonią Szczecin Jakub Łabojko.
Jakub Łabojko: Wydaje mi się, że z perspektywy boiska ten remis jest sprawiedliwy. Obie drużyny miały swoje sytuacje - najpierw to my zdobyliśmy bramkę, a później zrobili to przeciwnicy. Wydaje mi się, że ciężko nam dziś było zrobić na boisku cokolwiek więcej.  Staraliśmy się zmienić rezultat spotkania, chociażby próbując strzelić po stałym fragmencie gry. Niestety mecz zakończył się remisem, ale cieszy fakt, że nadal jesteśmy zespołem niepokonanym w lidze.
 
Być może przytrafił nam się trudniejszy moment w całym meczu. Mieliśmy chwilę dekoncentracji, pojawiły się błędy i straciliśmy bramkę, co prawda po pięknym uderzeniu napastnika Pogoni. Nie można jednak powiedzieć, że rywale stworzyli sobie tyle sytuacji, żeby wygrać, dlatego wydaje mi się, że ten remis jest sprawiedliwy. Cieszymy się, że dalej jesteśmy liderem.
 
Na pewno było słychać tę licznie zgromadzoną publiczność. Jeśli na mecz przychodzi taka liczba kibiców, to na pewno cieszy. Widać, że jest zapotrzebowanie na Śląsk we Wrocławiu. Dziękujemy kibicom i mamy nadzieję, że będzie tak również w kolejnych meczach.
Autor: Oliwia Stasiak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław