Wydarzenia

Lavička: Brakowało dokładnych zagrań z przodu

2020-03-07 22:30:00
- Rzut karny? Widziałem powtórki. Cóż, co mam powiedzieć? Każdy, kto widział tę sytuację, może ocenić ją samemu - mówi Vitezslav Lavička, trener Śląska, po porażce w Białymstoku z Jagiellonią (0:1).
Vitezslav Lavička: Obydwaj zawodnicy, którzy dość szybko zostali zmienieni - Puerto i Chrapek - mieli problemu z kontuzjami. U Puerto chodziło o mięsień przywodziciela, dlatego w przerwie został zastąpiony przez Celebana. Na początku drugiej połowy problemy z kostką miał Chrapek i również musiał opuścić boisko.

Rzut karny? Widziałem powtórki. Cóż, co mam powiedzieć? Każdy, kto widział tę sytuację, może ocenić ją samemu. 

Zgadzam się, że brakuje nam dokładnych zagrań do przodu. Mecz był wyrównany, obie drużyny wykonały wiele pracy. W drugiej połowie mieliśmy jedną bardzo dobrą szansę, Exposito i Płacheta, ale nie udało się trafić, był tylko słupek. Za mało mieliśmy dobrych podań w ofensywie.

Taki debiut nie był łatwy dla Cotugno, ponieważ musiał zagrać na lewej strony obrony. Grywał jednak wcześniej na tej pozycji i można powiedzieć, że jego debiut nie był zły. W końcówce meczu było wiać, że fizycznie trochę mu już brakowało. Dino Stiglec przyjechał z nami do Białegostoku, ale ostatecznie nie był gotowy dziś do występu na boisku.
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław