Wydarzenia

Lavička: Jesteśmy zadowoleni z naszej gry

2019-09-15 20:00:01
O swoich wrażeniach z meczu z Górnikiem Zabrze na pomeczowej konferencji prasowej opowiedział Vitezslav Lavička, trener Śląska Wrocław.
Vitezslav Lavička: Krzysztof Mączyński to nasz kapitan. Miał małe problemy z przeciążonym kolanem. Przyjechał dziś z nami, ale nie był gotowy na granie. Dał jednak wsparcie chłopakom, mimo że nie było go na boisku.
 
Od naszych napastników chcemy bramek i asyst. Zarówno Erik Exposito, jak i Daniel Szczepan byli blisko zdobycia bramki. Nie udało im się, ale pracowali ciężko. Wiemy, że brakuje nam nieco jakości w ostatniej fazie akcji ofensywnych, ale obaj napastnicy dziś walczyli.
 
Tak jak i napastnicy, dobrą sytuację miał Przemek Płacheta. Wykorzystał swoją szybkość, ale zabrakło mu doświadczenia w ostatniej części akcji. Jesteśmy jednak zadowoleni z tego, jak wyglądała nasza gra. Szanujemy ten punkt. Wiemy jak trudno się gra z Górnikiem na jego stadionie. 
 
W pierwszej połowie dobrze kontrolowaliśmy grę. Chcieliśmy być aktywni w ataku i w obronie. Odbieraliśmy dużo piłek. Górnik odpuścił nam trochę środek pola i czekał na kontrataki. Nasza defensywa pracowała dzisiaj bardzo dobrze. 
 
Autor: Grzegorz Krawczyk, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław