Wydarzenia

Lavička: Musimy konsekwentnie trzymać się zasad

2019-09-26 15:00:00
- Czeka nas trudne spotkanie i nasi zawodnicy dobrze o tym wiedzą – mówi przed wyjazdowym meczem z Koroną Kielce szkoleniowiec WKS-u Vitezslav Lavička.
Vitezslav Lavička: Przed nami kolejne ważne spotkanie i zrobimy wszystko, by pokazać się z lepszej strony niż w Łodzi. Mecze rozgrywane są blisko się siebie, dlatego wcześniej podjęliśmy decyzję, że nie będziemy wracać do Wrocławia, a nasze przygotowania odbędą się w Gutowie. Mamy do swojej dyspozycji boisko i wszystko, co potrzebne jest do przeprowadzenia dobrej odnowy. 
 
Biorąc pod uwagę, że w Łodzi ponieśliśmy porażkę, to uważam, że dobrze złożyło się, że kolejny mecz zagramy już w piątek. Wczoraj mieliśmy trening wyrównawczy dla zawodników, którzy nie wystąpili w Pucharze Polski, pozostali odbyli zajęcia regeneracyjne. Później był czas na odnowę, a wieczór poświęciliśmy szczegółowej analizie meczu z Widzewem. Z kolei dziś rano analizowaliśmy grę Korony, a następnie przeprowadzony został trening. Dzisiaj czeka nas także wyjazd do Kielc.
 
Pozostało jeszcze wiele kolejek, natomiast Korona jest w sytuacji, w której z pewnością będzie walczyć o każdy punkt, dając z siebie maksimum na boisku. Drużyna dostała impuls od nowego trenera. Czeka nas trudne spotkanie i nasi zawodnicy dobrze o tym wiedzą. Musimy iść naszą drogą i konsekwentnie trzymać się zasad, które wyznajemy w naszej pracy, bo tylko to może pomóc nam odnieść zwycięstwo. 
 
Autor: Biuro Prasowe, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław