Wydarzenia

Lavička: Nie możemy być zadowoleni

2019-09-28 00:00:00
Po meczu Śląska Wrocław z Koroną Kielce (0:1) na pytania dziennikarzy odpowiedział Vitezslav Lavička.
Vitezslav Lavička: Wiedzieliśmy, że ten mecz będzie trudny. Korona ma nowego trenera, co dało im impuls. Nie możemy być zadowoleni. Były momenty, gdzie mieliśmy okazje, choćby w pierwszych minutach, ale Korona również czekała na swoje szanse i walczyła. Zrobiliśmy błąd w rozegraniu i trzeba to przeanalizować. Nasza seria dobiegła końca, musimy zrobić analizę tego meczu i zmobilizować się na kolejne spotkanie z Jagiellonią. 
 
Z Widzewem zrobiliśmy rotacje, bo na każdej pozycji mamy po dwóch jakościowych zawodników. Był to dobry test dla tych, którzy zagrali w Łodzi. Nie uzyskaliśmy dobrych wyników i to jest problem. Musimy stąpać twardo po ziemi i dalej ciężko pracować.
 
Zmiana Erika Exposito była spowodowana tym, że grał trzeci mecz w krótkim odstępie czasowym. Daniel Szczepan popełnił faul, bo był za bardzo zmotywowany. Jest bardzo walecznym zawodnikiem, a za faul został słusznie ukarany kartką.
 
Podjęliśmy dobrą decyzję, że zostaliśmy w Gutowie, mieliśmy bardzo dobre warunki. Brakuje nam wyników i to jest główny problem. Nie możemy być zadowoleni z tego meczu. Trzeba dać wsparcie chłopakom i dobrze przygotować się na mecz z Jagiellonią.
 
Autor: Grzegorz Krawczyk, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław