Wydarzenia

Lavička: To sprawiedliwy rezultat

2019-08-24 19:50:00
- Szanujemy ten wynik, 1:1 to sprawiedliwy rezultat. Obie drużyny walczyły o wygraną do końca, nie wszystko było idealnie, ale tak jest w futbolu - mówi po meczu z Lechią (1:1) Vitezslav Lavička, trener WKS-u.
Vitezslav Lavička: Oczekiwaliśmy, że to będzie ciężki mecz dla nas. I tak było, za nami wymagające spotkanie pod względem fizycznym. Strzeliliśmy gola, prowadziliśmy, ale drużyna Lechii bardzo dobrze pracowała na boisku. Mieliśmy mniej odbiorów po wysokim i średnim pressingu, musieliśmy stać trochę niżej na własnej połowie. Oczywiście bramka dla Lechii była wynikiem naszego błędu i indywidualnych umiejętności Peszki. Szanujemy ten wynik, 1:1 to sprawiedliwy rezultat. Obie drużyny walczyły o wygraną do końca, nie wszystko było idealnie, ale tak jest w futbolu. Szacunek dla kibiców obu drużyn za atmosferę, jaką stworzyli dziś na stadionie.
 
Za szybko, by zrobić analizę po meczu. Ale tak w skrócie mogę powiedzieć, że owszem, Puerto popełnił błąd przy straconej bramce. Ogólnie grał jednak dobry mecz, wygrał wiele pojedynków, dobrze współpracował z Wojtkiem Gollą. Dostał od wszystkich w szatni wsparcie po meczu, bo jesteśmy jedną drużyną, zawsze gramy razem.
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław