Wydarzenia

Leszczyński: Każdy walczy o życie

2023-02-26 20:43:42
Wrocławianie pokonali po raz trzeci w tym sezonie Lecha Poznań (2:1). Tak to spotkanie skomentował bramkarz WKS-u, Rafał Leszczyński.
Rafał Leszczyński: Na gorąco każdy z nas cieszył się z tego, że udało sie zdobyć 3 punkty, bo były bardzo ważne. Wiemy, jaka jest sytuacja w tabeli, że dół punktuje, goni, więc każdy walczy o życie. Cieszę się, że udało nam się dziś wygrać. Myślę, że gdyby bramka na 3:0 została uznana, to by było trochę spokojniej. A tak druga żółta kartka dla Victora i trochę nam to pokrzyżowało plany, bo się troszeczkę cofnęliśmy i Lech zdobył kontaktową bramkę. Potem trudniej było nam wyjść poza swoją połowę, utrzymać piłkę.

To był trzeci mecz z Lechem, trzeci bardzo podobny. Myślę, że wszyscy byli przygotowani na to, jak spoktanie wyglądało, nie było to żadnym zaskoczeniem. Dziś najważniejsze są 3 punkty, najważniejsze że drużyna zwyciężyła. Każdy stara się na boisku zrobić 100% i myślę, że nikt tu nie odpuszcza, takie jest życie piłkarza.

W Pucharze może być to fajna wisienka na torcie, czy truskawka, jak to mawia klasyk. My jedziemy tam po to, aby wygrać, bo mamy szanse, aby awansować do półfinału, a potem może i zagrać na Stadionie Narodowym.
Autor: Mateusz Lubański, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław