Wydarzenia

Leszczyński: Kibice mogli być zadowoleni

2022-10-08 18:01:23
Wrocławianie pokonali Górnika Zabrze 4:1, a swój pierwszy ekstraklasowy mecz w zielono-biało-czerwonych barwach rozegrał Rafał Leszczyński. Tak ocenił to spotkanie.
Rafał Leszczyński: Wydaje mi się, że stracona bramka jest sprawą drugorzędną, bo najważniejsze jest zwycięstwo zespołu. Udało się podreperować bilans z przodu, strzeliliśmy cztery gole. Myslę, że w miarę nieźle to wyglądało, też kibice po meczu mogli być zadowoleni z naszej gry. To nas cieszy i będzie my robić wszystko, aby te mecze wyglądały tak jak dzisiaj.

Wiadomo, jakiej klasy zawodnikiem jest Lukas Podolski. Szczęście było po mojej stronie, że nie miał żadnej sytuacji, aby móc zdecydować się na strzał z lewej nogi, a jest ona znana na całym świecie. Brawa dla chłopaków, że tak dobrze zamykali przestrzenie, z tego się bardzo cieszę.

Myślę, że w zespole mamy taką nadzieję, że będzie tylko lepiej. Oczywiście, w każdym meczu staramy się dać z siebie sto procent, jednak nie zawsze się to udaje. Taki jest sport. Każdy z nas jednak może stanąć przed lustrem i powiedzieć sobie, że każego dnia robi maks na treningach, aby ta drużyna mogła wygrywać.

O to, czy pozostanę, trzeba pytać trenera Djurdjevicia.  Ja starałem się zrobić swoje, najważniejsze że udało się wygrać, a dla mnie dobro zespołu jest najważniejsze.
Autor: Paweł Prochowski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław