Wydarzenia

Leszczyński: Trzeba walczyć o każdą piłkę

2024-03-09 10:00:00
Śląsk Wrocław przegrał z Jagiellonią 1:3 i tym samym utracił pozycję lidera tabeli PKO BP Ekstraklasy. Po spotkaniu swojego komentarza udzielił Rafał Leszczyński.

Leszczyński: Jeśli chodzi o pierwszą bramkę, no to była to klasyczna ‘’powrotna’’ piłka. Przesuwasz się za nią, a została ona strącona w przeciwnym kierunku, więc sama fizyka lotu futbolówki zadecydowała, że ciężko było cokolwiek zrobić przy tej pierwszej bramce.

 

Przy drugiej bramce też starałem się interweniować. Niestety piłka spadła pod nogi przeciwnika i dobili na 2:0. Szkoda wyniku, bo goniliśmy, ale niestety przegrywamy i mamy gorszy bilans. Zostało jeszcze 10 kolejek, nie poddajemy się, będziemy walczyć o każdy centymetr boiska i druga połowa pokazała, że nie zwiesiliśmy głów, tylko będziemy dalej orać to boisko i starać się zdobyć jak najwięcej punktów.

 

Nie poddaliśmy się w przerwie. Myślę, że daleko nie trzeba szukać. AC Milan też kiedyś prowadził 3:0 w finale Ligi Mistrzów, a skończyło się 3:3. To jest piłka nożna. Możesz stracić trzy bramki w pierwszej połowie, a w drugiej strzelić cztery i wygrać mecz. Nie można się poddawać i trzeba walczyć o każdą piłkę, bo każda pojedyncza bramka może w ogólnym rozrachunku zadecydować o miejscu w tabeli.

Szansa na rehabilitację już podczas następnego domowego spotkania z Puszczą. Trójkolorowi, bądźcie naszym dwunastym zawodnikiem! Zapraszamy do kupowania biletów! KLIKNIJ TUTAJ 

Autor: Kacper Karolczyk, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław