Wydarzenia

Loopy's World partnerem Sektora Rodzinnego

2015-04-01 13:40:00
W Wielką Sobotę Śląsk podejmie na własnym boisku Podbeskidzie Bielsko-Biała i jak zwykle spotkanie na Stadionie Wrocław to doskonała okazja, by obejrzeć je z Sektora Rodzinnego. W ten weekend nie zabraknie na nim atrakcji przygotowanych wspólnie z Loopy's World!

W trakcie meczu Śląska Wrocław z Podbeskidziem partnerem Sektora Rodzinnego będzie największe rodzinne centrum rozrywki we Wrocławiu Loopy's World. Pojawienia się tej firmy na trybunach Stadionu Wrocław oznacza moc atrakcji dla najmłodszych fanów zielono-biało-czerwonych.

 

Dodatkowe zastępy pluszowych maskotek, wesołe zabawy w trakcie meczu i konkursy z interesującymi nagrodami. To tylko kilka z atrakcji, jaki dla dziecięcych kibiców Śląska Wrocław przygotowała firma Loopy's World. Najmłodsi fani WKS-u będą mogli korzystać z nich już przed wejściem na trybuny stadionu, a do ich dyspozycji oddane zostaną między innymi skoczne dmuchańce i stoiska do malowania twarzy. Dobra zabawa na Sektorze Rodzinnym będzie również uwarunkowana występami piłkarzy zielono-biało-czerwonych, bowiem po każdym strzelonym przez nich golu w stronę młodych fanów polecą darmowe koszulki od oficjalnego partnera trybuny.

 

 

Nie zabraknie oczywiście standardowych atrakcji Sektora Rodzinnego, takich jak wizyta zawodników ekstraklasowego WKS-u i możliwość zrobienia sobie z nimi zdjęć. Ponadto wszyscy zgromadzeni na tej wyjątkowej trybunie spotkają się również z zawsze obecnym w centrum dobrej zabawy Orłem Ślązakiem. 

 

Ponadto, wszyscy zgromadzeni na Sektorze Rodzinnym fani będę mogli skorzystać ze stoisk do malowania twarzy i przygotowanych konsol Xbox 360, na których będzie można równolegle do meczu WKS-u rozgrywać wirtualne pojedynki piłkarskie w grze FIFA 14.

 

Najaktywniej uczestniczące w zabawach dzieci będą miały szansę nie tylko na miło spędzony wieczór, lecz także na wygranie atrakcyjnych nagród. Do rozdania przewidziane zostały miejsca w dziecięcej eskorcie wyprowadzającej zawodników zielono-biało-czerwonych na kolejne spotkania.

 

 

Zapraszamy do wspólnej zabawy w Sektorze Rodzinnym! Więcej informacji o tej trybunie można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce: Sektor Rodzinny.

 

Informacje o promocyjnych cenach biletów na mecz Śląska z Podbeskidziem znaleźć można: TUTAJ.

Autor: Mateusz Kondrat, Fot. Paweł Kot

Zobacz również