Wydarzenia

Łuczywek: Czuć, że ta drużyna tęskniła za sobą

2024-01-01 16:10:00
Po przerwie zimowej ekipa lidera PKO BP Ekstraklasy spotkała się na treningu. Wszyscy obecni piłkarze byli głodni gry, a tak skomentował pierwsze spotkanie po przerwie trener Tomasz Łuczywek.
Trener Tomasz Łuczywek: Spotkaliśmy się dzisiaj pierwszy raz po przerwie i widać uśmiechy, dobre nastroje i czuć, że ta drużyna tęskniła za sobą. Przed nami obóz w Chorwacji, do tego czasu jeszcze chwila we Wrocławiu. 
 
Przez te parę dni we Wrocławiu skupimy się przede wszystkim na wprowadzeniu zawodników do treningu. Najważniejsze, żeby wszyscy byli zdrowi na obóz. Jutro mamy testy wydolnościowe, które pokażą, w którym momencie treningu są nasi zawodnicy. Będziemy odpowiednio reagować na obozie, żebyśmy byli jak najlepiej przygotowani do meczów. 
 
Było dzisiaj parę nowych twarzy, głodnych do gry. Wiadomo, dopiero pierwszy trening za nami i nie ma na razie podstawy do oceniania. Najważniejsze, żeby wszyscy byli zdrowi. Na obozie będzie czas weryfikacji dla każdego zawodnika. Wiemy, jak chcemy grać oraz trenować na rundę wiosenną, więc to już w nogach każdego zawodnika w drużynie, żeby się zaprezentować na takim stopniu, żeby walczyć o wyjściową jedenastkę.
Autor: Hubert Mrówczyński, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław