Wydarzenia

Łukasik: Czekałem na swój moment

2023-12-09 23:10:00
W wyniku absencji Petera Pokornego, do pierwszej jedenastki na mecz z Koroną po raz pierwszy wskoczył Daniel Łukasik. Śląsk bezbramkowo zremisował ten mecz, a po spotkaniu porozmawialiśmy z pomocnikiem WKS-u.

Daniel Łukasik: Bardzo się cieszę i długo czekałem na znalezienie się w wyjściowym składzie. Trenuję bardzo ciężko, ale wiadomo, że drużyna wyglądała bardzo dobrze i było mało rotacji w zespole. Taka jest rola każdego piłkarza, musi czekać na swoje momenty. Ja na ten moment czekałem i bardzo cię cieszę się, że dzisiaj zagrałem. Szczególnie po tak długiej przerwie. 

 

Nie ukrywam, że nie jest to łatwe, gdy długo się nie gra, więc jestem bardzo zadowolony, że dziś miałem taką szansę. Szkoda, że nie wygraliśmy, bo dla mnie też byłoby to coś fajnego. 

 

Uważam, że w pierwszej połowie fajnie graliśmy piłką. Wychodziliśmy spod pressingu rywali, fajnie to wyglądało, tylko brakowało konkretów. W drugiej połowie otrzymaliśmy wskazówki, żeby bardziej rozrywać linię obrony Korony i dogrywać tam piłki.

 

Szkoda, bo były sytuacje. Może nie stuprocentowe, ale swoją okazję miał chociażby ‘’Sami’’. Sezon jest długi. Trzeba trzymać pozytywną energię i koncentrować się na następnym meczu. To jest ważne.

Autor: Marek Wadas, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław