Wydarzenia

Łyszczarz: Jesteśmy jednością

2019-08-04 20:00:00
Po swoim pierwszym występie w nowym sezonie swoimi wrażeniami podzielił się z nami Adrian Łyszczarz, pomocnik Śląska Wrocław.
Adrian Łyszczarz: Jestem bardzo zadowolony, że dzięki swojej ciężkiej pracy mogłem zagrać w dzisiejszym meczu. Co do samego spotkania to cieszy, że zdobywamy punkt na wyjeździe i to na bardzo trudnym terenie. Chcieliśmy wygrać ten mecz, ale nie spuszczamy głów. W kolejnym spotkaniu również będziemy walczyć o trzy punkty. 
 
Mieliśmy swoje sytuacje, tak samo jak Legia, więc trudno powiedzieć czy jest to tylko punkt, czy aż punkt. Cieszymy się z niego ponieważ jest to bardzo trudny teren także możemy myśleć pozytywnie o tym co przed nami. 
 
Jesteśmy jednością, to jest naszą siłą. Jeden za drugiego skoczyłby w ogień, trzymamy się razem. To jest bardzo ważne, bo coś takiego buduje drużynę. W defensywie tworzymy monolit. Widać to było w każdej minucie meczu, bo przeciwnik nie potrafił tworzyć sobie sytuacji, a jeśli już sobie jakieś stworzył, to nie były one groźne. Cieszymy się, że zagraliśmy na zero z tyłu i buduje to naszą pewność siebie na kolejne spotkania. 
 
Autor: Grzegorz Krawczyk, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław